Kurs Emaus

SNE św. Józefa z Tarnowa wraz ze SNE Jezusa Zmartwychwstałego z Bytomia zaprasza na kurs Emaus, który odbędzie się w domu rekolekcyjnym Sióstr Kanosjanek w Gosławicach w dniach od 22 do 24 września.

Treść kursu Emaus oparta jest na wydarzeniu, opisanym przez św. Łukasza, który przedstawia uczniów Jezusa, podążających z Jerozolimy do Emaus. Do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Nalegają, by pozostał z nimi. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa.

Kurs jest dla osób, które chcą pogłębić swoją relację z Jezusem w Jego Słowie. Pragną nie tylko czytać Biblię ale i rozumieć ją. W czytanym, słuchanym i rozważanym Słowie Bożym chcą poznawać Jezusa. Konferencje i modlitwy w czasie kursu otwierają na miłość do Słowa Bożego.

Kurs jest skierowany do osób po kursie Nowe Życie, Alpha lub seminarium odnowy wiary i formujących się we wspólnocie.

 

 

Gdzie:
Domu Rekolekcyjnym Sióstr Kanosjanek, Gosławice 102

Godziny:
Kurs rozpoczyna się w piątek 22 września o godz. 18.00
Recepcja od godz. 17.00
Kończy się w niedzielę 24 września o godz. 14.00

Koszt:
Udział bez noclegu – osoba dorosła: 130 zł, dziecko powyżej 3 roku życia do 12 lat: 55 zł
Udział z noclegiem – osoba dorosła: 170 zł, dziecko powyżej 3 roku życia do 12 lat: 75 zł

W obu opcjach dzieci do lat 3 są za darmo.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi od lat 3.

Opłatę za kurs prosimy w całości przelać na konto:
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie
ul. Zbylitowska 5, 33-101 Tarnów
Bank PKO S.A.  05 1020 4955 0000 7802 0207 1629
Tytuł przelewu : Kurs Emaus - udział bez noclegu / Kurs Emaus - udział z noclegiem

Zapisy do 19-go września 

Pytania prosimy kierować na adres: sne.tarnow@gmail.com

W przypadku rezygnacji z kursu zwrócimy przelaną kwotę.

Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:

  1. W jednym formularzu można wpisać TYLKO jedną osobę (dla męża/małżonki, dzieci itd. trzeba ponownie wypełnić formularz).
  2. WAŻNE: WPISZ SWÓJ EMAIL PRAWIDŁOWO I BEZ LITERÓWEK – błędy w adresie mogą uniemożliwić odebranie wiadomości email z potwierdzeniem wysłania formularza rejestracji
  3. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami.
  4. Po wysłaniu zgłoszenia powinno przyjść automatyczne potwierdzenie zapisu – jeśli w ciągu 48h nie przyjdzie, sprawdź folder ze SPAMEM skontaktuj się z sekretariatem. Jeśli chcesz coś poprawić po wysłaniu formularza, to nie uzupełniaj go po raz drugi, tylko napisz na adres: sne.tarnow@gmail.com
  5. Nie przewidujemy punktu programu, w którym odbędzie się Spowiedź, prosimy o wcześniejsze skorzystanie z Sakramentu Pojednania w swoich parafiach / miejscowościach.
  6. Po zakończeniu weryfikacji bazy danych i wpłat, na podane przez Państwa adresy email (lub adresy osób rejestrujących) zostanie wysłany zestaw przydatnych informacji odnośnie kursu.
  7. W tytule przelewu prosimy umieścić dopisek: Kurs Emaus - udział bez noclegu / Kurs Emaus - udział z noclegiem
  8. PROSIMY O SPRAWNE DOKONANIE PŁATNOŚCI. OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ 16-19 września prosimy o płatność tego samego dnia i w miarę możliwości przysłanie potwierdzenia przelewu.
  9. Proszę zabrać ze sobą: Biblię, notatnik, coś do pisania, potrzebne lekarstwa i pantofle.